فایل کتابچه انگلیسی و ترجمه آن: کتابچه راهنمای عایق حرارتی

فایل کتابچه انگلیسی و ترجمه آن: کتابچه راهنمای عایق حرارتی

فایل کتابچه انگلیسی و ترجمه آن: کتابچه راهنمای عایق حرارتی

فایل کتابچه انگلیسی 2001 و ترجمه آن:

 

 

THERMAL INSULATION HANDBOOK

 

کتابچه راهنمای عایق حرارتی

 

فایل ترجمه شامل 19 صفحه با فونت نازنین 14 بوده و کاملا ویریش شده است.

ترجمه کاملا روان و بسیار دقیق و بوده و اشکال زیبا در آن بر فهم بیشتر این مقاله می افزاید.

 

 

 

مقدمه:

انجمن عایق حرارتی افریقای جنوبی موسوم به (TIASA)، در حال حاضر تحت نظر AAAMSA فعالیت می کند که به ترویج و توسعه ی آن بخشی از صنعت می پردازد که با عایق کاری سقف و پوشش ها، دیوارها، طبقات، لوله کشی  ها و مجاری آب با عایق گرم و سرد اختصاص دارد. اعضای ان مرکب از سازندگان و تامین کنندگان مواد و مصالح عایق کاری، مشاورین عایق کاری حرارتی به علاوه ی پیمان کارانی هستند که در کار فروش و نصب مواد و تجهیزات عایق کاری هستند.

این ویژگی ها و خصوصیات موجب شده تا ابزاری برای سنجش عایق های نصبی و تاسیسات نصب شده ی کامل برای کاربردهای صنعتی موجود باشد و معماران، مهندسی ها، مهندس ناظرها(نقشه برداران کمی)، توسعه دهندگان و سایر تصریح کننده ها باشد تا بدان وسیله نیازهای عایق کاری خود را بسنجند و اندازه بگیرند.

عمل نصب[عایق کاری] که توسط پیمان کارانی که عضو TIASA باشند، این اطمینان را ایجاد خواهد نمود که عمل نصب مطابق استانداردهای مشخص اجرایی انجام گرفته باشد.

این کتابچه راهنما تنها عایق سرد و گرم را هدف قرار می دهد. TIASA در حال حاضر در حال آماده نمودن اطلاعاتی پیرامون عایق محدود(ساختمانی) و ویژگی های صوتی مواد عایق برای اعمال در ویرایش های بعدی این کتابچه است.

خوانندگان با نظرات خود موجبات دلگرمی و تشویق TIASA را فراهم می آورند که آنها را در ویرایش های بعدی منظور خواهد نمود.

ما از اهمیت  داده های رسیده از جانب TIMSA( انجمن تهیه و تامین عایق حرارتی) آگاه هستیم که این اطلاعات  در راهنمای انتخاب محصول به حساب اورده شده است-عایق کاری گرم صفحه 12-8 و عایق کاری سرد، صفحات 27-19)

 


خرید آنلاین